טבעות אבני חן

אין פה מוצרים לתצוגה כרגע.

מבחר עשיר של טבעות אבני חן

בין סוגי הטבעות שבשוק, טבעות אבני חן היו ועודן נחשבות לטבעות נחשקות בהוסיפן עוד רובד של גלאם, עניין וצבע. כיום ניתן למצוא בשוק מגוון עשיר של טבעות עם אבן חן בעיצובים וסוגי אבנים שונים, לרבות טבעות עם יהלומים, אבני ברקת, אבני קריסטל, אופאל, עין נמר, לפיס לזולי ואף טבעות עם אבני חן מתחלפות.

מהם ההבדלים בין סוגי האבנים?


טבעות אבני חן נבדלות אחת מהשנייה בגוון של האבן, מידת הברק והשקיפות שלה וכמובן במחירה. בתור התחלה, האבנים היותר יוקרתיות ומבוקשות הן כמובן יהלומים, הנבחנות בקנה מידה של משקל, בהירות, חיתוך וניקיון. מעבר לכך לכל אבן חן יש איכויות משלה שחלקן לא נופלות ביוקרתן מיהלומים, כמו אבן הברקת היוקרתית והנדירה המאופיינת בגוונים עמוקים של ירוק. בין סוגי אבני החן המבוקשים ניתן למצוא גם אבן טופז שנחנה ברמה גבוהה של שקיפות ויכולת לשנות את גווניה כשחם לצבעים של וורוד, צהוב ואדום, או אבן היוקרה לפיס לזולי בגוונים בוהקים של כחול. ולבסוף, לאבן עין הנמר כפי ששמה מעיד עליה יש גוונים מבריקים זהובים, חומים וצהובים.
איך בוחרים טבעות אבני חן?


בבחירת טבעות עם אבני חן יש לשים לב למספר פרמטרים. קודם כל יש לבחור בטבעת כסף או זהב עם עיצוב מתאים לאישה, בין אם מעודן, מרשים, קלאסי, עכשווי וכדומה. כמו כן יש לבחור בין אבן חן אחת למספר אבני חן וכן לבחון את אופן שיבוץ האבנים בטבעת, בין אם בנקודה אחת מרכזית, סביב כל היקף הטבעת ועוד. כמובן שיש לבחור באבן חן עבור הטבעת, כאשר הבחירה יכולה להיות בהתאם לגוון מועדף על מקבלת הטבעת, סוג אבן חן שאתם יודעים שהיא אוהבת, אבן חן שהיא אבן המזל שלה וכדומה. כמו כן ניתן לבחור אבן חן המתאימה לצבע עיניה, גוון עורה או צבע שערה. ואם אתם עדיין לא בטוחים באיזו אבן חן לבחור, בימינו תוכלו למצוא גם טבעות מעוצבות ייחודיות עם אבני חן מתחלפות, העשויות מאבני קריסטל איכותיות ומוצעות עם ארבעה גוונים לבחירה מתוך מבחר עשיר של צבעים.