טבעות לנשים

אין פה מוצרים לתצוגה כרגע.

בחירת טבעות לנשים מכסף

מבקשים להעניק לבחירת ליבכם טבעת מעוצבת ויפה מכסף, אבל לא יודעים באיזו טבעת לבחור מתוך ההיצע הקיים?

לפניכם מדריך קצר שיעשה לכם סדר בעניינים ויעזור לכם בבחירת טבעות לנשים מכסף שהינן יפות ומעוצבות ומתאימות למקבלת.

מה חשוב לדעת לפני שקונים טבעת לאישה?


לפני שקונים טבעת לאישה יש להתייחס לסיבת הענקת התכשיט, בין אם ליום הולדת, יום אהבה, יום נישואין וכדומה. סיבה זו לא אחת מכתיבה את מאפייני הטבעת הנבחרת. כמו כן יש להבין מראש מהן ההעדפות האישיות של מקבלת הטבעת, אם היא מעדיפה טבעות מכסף או זהב, איזה סגנון תכשיטים היא אוהבת וכדומה. בהתאם לסוג הטבעת, בין אם כסף או זהב, יש לחפש אחר בתי עסק מומלצים בתחום שמייצרים ומעצבים טבעות איכותיות ומיוחדות המסופקות עם אחריות ארוכת טווח.
איך בוחרים טבעות לנשים מכסף?


אם הבנתם שאתם רוצים לקנות טבעת מכסף לאישה, יש מספר פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון:

  • עובי טבעת – יש להחליט מהו עובי הטבעת המועדף בהתאם למבנה כף יד וטעם אישי. כך למשל, לאישה אלגנטית עם טעם מעודן תתאים טבעת קלאסית דקה ועדינה, בעוד שלאישה דומיננטית מלאה בנוכחות תתאים טבעת יותר משמעותית ועבה.
  • מידה – יש לבחור בטבעת במידה המתאימה לאצבעה של האישה. את ההתאמה ניתן לבחון על ידי מדידת טבעת אחרת של האישה או על ידי מדידה עם חוט של מפרק האצבע שלה.
  • סגנון- יש לבחור בטבעת המתכתבת עם אישיות וסגנון הלבוש של האישה, בין אם מדובר בטבעת עם עיצוב קלאסי מאופק ומעודן, טבעת עם עיצוב עכשווי, מיוחד ונועז, טבעת משובצת באבני חן, טבעת בסגנון וינטג' ועוד.
  • אבני חן- אם אתם בוחרים בטבעת כסף משובצת באבני חן כדאי לכם להכיר את הטרנד המוביל של אבנים מתחלפות, כלומר טבעת שניתן לבחור לה אבני קריסטל איכותיות בקשת רחבה של גוונים שונים.
  • התאמה אישית- אם יש לכם העדפה ספציפית עבור טבעת מעוצבת לאישה תוכלו לפנות למעצבים המספקים שירות זה עם עיצוב אישי משלכם, שיכול להיות עבור כל הטבעת או עבור תוספת של חריטה עם הקדשה אישית.