טבעות מעוצבות

אין פה מוצרים לתצוגה כרגע.

טבעות מעוצבות לנשים וגברים

בימינו טבעות מעוצבות מוצעות בשלל דגמים, סגנונות, חומרים ועיצובים עבור נשים וגברים. מתוך המבחר כל אחד ואחת יכולים לאתר טבעת מושלמת, בין אם עבורם או כמתנה מיוחדת לבן או בת הזוג.

איך בוחרים טבעות מעוצבות?


בבחירת טבעות מעוצבות יש לקחת בחשבון התאמה לסגנון עיצוב אישי המועדף על מקבל המתנה. כך למשל, יש שיעדיפו טבעות בסגנון קלאסי עדינות ומאופקות, בעוד אחרים יתחברו דווקא לטבעת מעוצבת, מרשימה וייחודית. את העיצוב המתאים ניתן לבחון על ידי תכשיטים אחרים שיש לגבר או לאישה, בהתאם לאופי שלהם או סגנון לבושם. למשל, מי שיש לו אופי יותר מופנם ושקט גם לרוב יעדיף תכשיט יותר סולידי, בעוד שאופי יותר מוחצן ותוסס יתבטא בהעדפת תכשיט יותר בולט עם הרבה יותר נוכחות.
כיצד להתאים טבעות מעוצבות לנשים?


בבחירת טבעת מעוצבת לאישה יש לבחון את התאמתה למידות האישה וסגנונה. קודם כל יש לבחור בטבעת במידה מדויקת לאצבע שלה, שהיא לא קטנה או גדולה מידי. את מידת האצבע ניתן לדעת על ידי מדידת טבעות אחרות שיש לאישה או על ידי מדידת היקף חלקה התחתון של האצבע שלה.

בנוסף, יש לבחור טבעת שמתאימה לסגנונה האישי, לטבעות ותכשיטים אחרים שיש ברשותה ובאם היא מעדיפה טבעות מזהב או כסף, עם או בלי שיבוץ של אבני חן, וכדומה. סגנון אישי ניכר גם באופן שהאישה אוהבת להתלבש, בין אם מדובר בסגנון מחויט, אלגנטי, עכשווי, יוקרתי, פשוט, צנוע ועוד. גם סגנון הלבוש יכול לסייע בבחירת טבעת מתאימה, למשל אישה צנועה ומסורתית תעדיף לרוב טבעת פשוטה ועדינה, שיכולה להכיל מוטיבים מהמסורת כמו סמל של מגן דוד, בעוד שלאישה עם מראה עכשווי אפשר למשל לבחור בטבעת אופנתית עם אבני חן מתחלפות.
למה כדאי לרכוש טבעת מעוצבת לגבר?


בימינו גם לגברים כדאי לרכוש טבעות מעוצבות עם מראה ייחודי ואופנתי שישדרג את ההופעה שלהם ויוסיף להם הרבה סטייל. למעשה גברים עונדים טבעות מאז ומתמיד, ולא אחת הן היוו סמל ליוקרה, מעמד ושייכות לקבוצה מסוימת. בשנים האחרונות, בעקבות עלייה במודעות הטיפוח של גברים, עולה הביקוש בארץ לתכשיטים מעוצבים עבור גברים הכוללים גם טבעות שמוצעות במגוון עשיר, איכותי ועכשווי של עיצובים.