שרשראות בעיצוב אישי

כל מה שרציתם לדעת על שרשראות בעיצוב אישי

לאחרונה שרשראות בעיצוב אישי הפכו לפריט מבוקש, המאפשר לקנות או להעניק במתנה תכשיט ייחודי שאין שני לו. תכשיט זה משלב בתליון שלו פרטים אישיים של בעלי התכשיט באופנים שונים, למשל באמצעות  חריטה של כיתוב או תמונה אישית, על ידי עיצוב תליון בצורת שם אישי, בחירה בתליון עם אות בעלת משמעות אישית ועוד.

למה כדאי להעניק במתנה שרשרת בעיצוב אישי?


שרשראות עם עיצוב אישי הפכו לתכשיט מבוקש בקרב נשים וגברים, בכל גיל ומכל שכבות האוכלוסייה. הסיבה המרכזית לביקוש עבור תכשיטים אלו נובעת מהרצון להעביר דרכם מסר אישי שכל כך חסר בעולם המתועש של ימינו, בו מרבית המוצרים יוצאים מפס ייצור המוני חסר ייחודי ונימה אישית. כפועל יוצא מכך, היום יותר מתמיד אנו מתרגשים לקבל ולעשות שימוש בפריטים שיש בהם אמירה אישית שנוגעת לנו ויוצרת לנו זהות ייחודית. לכן, אם אתם מתלבטים איזו מתנה להעניק לאדם היקר לכם, שרשרת עם עיצוב אישי יכולה להיות פתרון מושלם. זוהי מתנה בלתי נשכחת שתרגש ותשמח את מקבלה ותזכיר לו בכל רגע, בסמוך לליבו, את הדברים שבאמת חשובים בחיים.
איך להתאים את העיצוב של השרשרת באופן אישי?


שרשראות בעיצוב אישי מוצעת בשלל סוגים ועיצובים. הבחירה מתוך המבחר בשרשרת מתאימה הינה עניין של העדפה וטעם אישי, המושפעים בין היתר מסגנון לבוש, אמונות, תפיסת עולם, מצב אישי וכדומה. המותג המוביל Lovely Jewelry שבראשו עומד המעצב המוערך דן אושר, מציע מגוון של שרשראות עם עיצוב אישי המתאימות לקהל מגוון בעל העדפות וצרכים שונים. המבחר כולל בין היתר את דגמי השרשראות הבאות: • למי שיש העדפה לסגנון עיצוב עכשווי מוצעת שרשרת גיאומטרית מכסף או גווני זהב, המשלבת חריטה אישית של כיתוב או תמונה על גבי שני תליונים אחד מעל השני, בצורת גיאומטרית של מעוין.
• לרומנטיים שבינינו מוצעת שרשרת לב צידי באורכים שונים, עם עיצוב מיוחד של חיתוכי פסים ועם חריטה אישית שניתן גם לשלב בה אבני קריסטל צבעוניות בגוונים שונים.
• אוהבי הים ישמחו לקבל שרשרת עם תליון של כוכב ים מעוצב, המשלב חריטה אישית של אות אחת מיוחדת.
• למראה קלאסי של שרשרת אישית מוצעת שרשרת חוליות עם תליון מעוצב בדמות שם מבוקש, שניתן לרשום אותו בכל שפה מבוקשת.
• מי שעיניו נשואות לשמים ייהנה משרשרת גדר עם תליון של כוכב חלול, שניתן לחרוט בו הקדשה או שם מבוקש.
• עבור מי שחשוב לו להיות אופנתי מוצעת שרשרת גדר מעוצבת בצורת עניבה קדמית, שבסופה תליון מטבע במידות שונות עם חריטה אישית של כיתוב או תמונה.
• למראה השכבות הטרנדי מוצעת שרשרת חוליות כפולה, עם שני תליונים שעוצבו כמשלימים זה את זה בצורה של מטבע ושל עיגול חלול, עליהם ניתן לחרוט כיתוב או תמונה.
• למי שיש לו יותר משם אחד חשוב ,יכול לבחור בשרשרת שלושה שמות, שניתן לכותבם בכל שפה מבוקשת.
• למראה סופר עכשווי תוכלו לבחור בשרשרת קובייה פנורמית שניתן לחרוט על כל אחת מששת פאותיה כיתוב או תמונה.
• לגבר מאמין ושומר מסורת מוצעת שרשרת מעוצבת עם תליון של מגן דוד שבתוכו ניתן לחרוט הקדשה, שם או תמונה של אדם אחד.
• לאם שמחוברת לילידה מוצעת שרשרת עם חלון נפתח שבתוכו דמויות של ילדים קטנים לצד לב שעליו חרוטה המילה MOM. ניתן לבחור עד שש דמויות של ילדים לתליון.
איך כדאי לעצב שרשראות בעיצוב אישי?


לצד בחירה בשרשרת מתאימה, יש גם לתת את הדעת על בחירת העיצוב האישי שהיא תכיל. בתור התחלה עיצוב זה נדרש להתאים לתכשיט, לכמות האותיות והמילים שניתן לחרוט בתכשיט, ולגודל התמונה המתאימה עבורו ומספר הדמויות שמתאים שיהיו בה. מעבר לכך תוכן המסר האישי משתנה בהתאם לאופי עונד השרשרת, ואם מדובר במתנה גם בקשר של מעניק השרשרת למקבלה. כך למשל, לבן או בת זוג ניתן לבחור בהקדשה בעלת מסר רומנטי, כמו שם של בן או בת הזוג, תאריך חתונה, מילות אהבה ועוד. לאדם מסורתי, רוחני או מאמין ניתן לבחור בהקדשה בעלת מסר מחזק, כמו ציטוט מכתבי קודש או משפט או מילה חיובים שמעודדים גדילה, צמיחה, אהבה, אושר, שפע וכדומה.

וזה רק ההתחלה של אינספור אפשרויות להקדשה אישית. כך למשל, הורים ישמחו לקבל שרשרת עם חריטה של שמות ילדיהם ומתגייס יתרגש לקבל מהוריו שרשרת עם מסר המשאיר את הבית קרוב אליו. אוהד כדורגל שרוף יתגאה מתכשיט בו חרוט שם קבוצה או שחקן אהובים עליו, חבר יוכל להעניק שרשרת עם תמונה או מסר מטיול בלתי נשכח, ועוד.
כיצד לבחור שרשרת בעיצוב אישי לגבר?


נושא נוסף שרבים מתלבטים בו הוא כשיש לבחור שרשרת בעיצוב אישי לגבר. במקרים אלו הדבר הטוב ביותר הוא להבין מהו טעמו האישי של הגבר על ידי בחינת שרשראות ותכשיטים נוספים שיש ברשותו ובחירה בשרשרת עם עיצוב דומה. מעבר לכך, כפי שכבר נאמר בחירת עיצוב התכשיט והמסר האישי שייחרט עליו משתנים בהתאם לאישיות הגבר וטיב מערכת היחסים שלכם מולו. כך למשל, ניתן לבחור בהקדשה המתאימה לאמונות הגבר, המתמקדת בהיותו הורה, הקדשה רומנטית מבת הזוג, חריטה של תאריכים חשובים ועוד.
מתי נבחר בשרשראות בעיצוב אישי מזהב?


עוד התלבטות בולטת בבחירת שרשרת עם עיצוב אישי הינה השאלה אם לבחור בשרשרת כסף או שרשרת זהובה. התשובה לשאלה זו שוב אישית והיא משתנה בהתאם להעדפות אישיות של מקבל השרשרת, ובאם הוא מעדיף לענוד שרשראות מכסף או מזהב. לא אחת מדובר גם בשאלה של תקציב מכיוון ששרשרת מזהב הרבה יותר יקרה משרשרת מכסף. יחד עם זאת, בימינו יש גם לנושא זה פתרון בדמות שרשראות נירוסטה בגוון מוזהב, איכותיות ועמידות בפני מים שאינן מחלידות.