שרשרת כוכב

אין פה מוצרים לתצוגה כרגע.

להעניק במתנה שרשרת כוכב לאישה

מבקשים לקנות לאישה שרשרת יפה ומיוחדת שמתאימה לה? לא יודעים באיזו שרשרת לבחור? כדאי לכם לשקול שרשרת עם כוכב המוצעת בשלל עיצובים, סגנונות וחומרים, מהם תוכלו לאתר את השרשרת המתאימה ביותר עבור המקבל.

למה כדאי להעניק במתנה שרשרת כוכב?


בחירה בשרשרת כוכב כמתנה לאישה מומלצת בזכות היותה תכשיט מעוצב שמתאים כמעט לכל אישה, בכל גיל ועם כל סגנון וטעם אישי. צורת הכוכב הפשוטה והגיאומטרית מתאימה לנשים עם טעם עכשווי ומודרני, ואילו המשמעות המיסטית שיש לכוכב גם מתאימה לנשים רוחניות המאמינות בגרמי שמים וקמעות מזל. בנוסף, שרשרת עם כוכב יכולה להעיד על היותה המקבלת הכוכב שלכם או כוכב עולה בעולם, כסמל למזל טוב והתגשמות משאלות, ועוד.

בימינו ניתן למצוא גם שרשראות כוכב המשלבות חריטה אישית, שמעניקה למתנה עוד ערך מוסף ייחודי ומרגש. כמו כן, כיום שרשראות עם תליון כוכב מוצעת בשוק בשלל דגמים, עיצובים וסגנונות, המאפשרים התאמה מדויקת של התכשיט למקבלת. במותג התכשיטים המוביל Lovely Jewelry תוכלו למצוא שרשראות כוכב לנשים אלגנטיות, בעלות טעם עכשווי, שופעות בסטייל, המעוצבות ככוכב חלול בתוך מטבע בכסף או זהב נירוסטה, וניתן לצרף חריטה אישית ולהתאים את אורך השרשרת. מאידך, לאישה שאוהבת את הים תוכלו לבחור בשרשרת כוכב מיוחדת ומעוצבת בצורת כוכב ים מעודן, העשויה מזהב נירוסטה או כסף ושניתן לצרף לה כיתוב חריטה אישי.




מתי נבחר בשרשרת כוכב מזהב ומתי מכסף?


כאמור, שרשראות כוכב מוצעות בשוק בשלל דגמים ועיצובים, מכסף וזהב, ורבים מוצאים את עצמם מתלבטים מה עדיף לקנות. התשובה לשאלה זו היא קודם כל אישית בהתאם להעדפות של המקבלת. כך למשל, אישה שמרבה לענוד זהב תעדיף תכשיט כוכב בגוון זה, ולהיפך - אישה שעונדת תכשיטי כסף תשמח לקבל שרשרת עם תליון כוכב בגוון כסוף.

בנוסף, יש לדעת שרשראות מזהב הרבה יותר יקרות משרשראות מכסף ולכן יש לקחת בחשבון גם שיקולי עלות בבחירה בין כסף לזהב, כאשר בדרך כלל תכשיט מזהב ייבחר עבור אירועים באמת מיוחדים שאתם מוכנים להשקיע בהם הרבה כסף. יחד עם זאת, בימינו תוכלו גם למצוא שרשראות איכותיות עם תליון כוכב בגוון מוזהב העשויות מנירוסטה נעימה למגע, שאינה מחלידה או משחירה ועמידה למים.